Hakkımızda

RAMONA Tekstil Aksesuarları

Firmamız; ilk olarak 1989 yılında Bursa'da "RAMONA EŞARPLARI" ismi ile ticari faaliyetine başladı.

1997 yılına kadar eşarp ve masa örtüsü üretiminde yoğun ve kapsamlı bir faaliyet gösterdi. Ramona Eşarpları olarak, körfez krizinin sıkıntılı günlerinde ekonomik güçlüklere rağmen ayakta kalmayı başardı ve faaliyetlerine devam etti.

Ürünlerimiz o günlerde direkt yada dolaylı olarak yurt içinde pazar buduğu gibi, Cezayir, Güney Afrika, Malezya ve Rusyada'da aranılan, tercih edilen ürünler olarak yerini aldı.


 

Aksesuar

Artık Ramona Eşarpları, kendi bünyesinde bulunan ekip ve makineleri modernize ederek aksesuar üretimine başladı. İki yıl gibi kısa bir zamanda kendi alanında önemli çalışmalara imza attı. Sınırlı sayıda bulunan aksesuar çeşidini büyük ölçüde arttırarak, siz değerli müşterilerimize bol çeşit ve farklı alternatifler sundu.

Şuan ürünlerimiz bölümünde görebileceğiniz zengin aksesuar çeşitleriyle birlikte müşterilerimizle internet ortamında tanışıyoruz. Hayalinizde canlandırdığınız "Acaba bu olur mu?" diye tereddüt ettiğniz motif ve desenleri yapıp, sizlere sunmaya hazırız.

Piyasalarda sınırlı sayıda bulunan AKSESUAR çeşidini sınırsız yapmak için ekibimiz ve elimizdeki tüm imkan ve tecrübeyi seferber etmeye hazırız.

Ürünlerimizin kullanım bölümünü incelediğinizde, ürünlerimizin, evtekstilinin çeşitli kademelerinde, konfeksiyonun hemen hemen tamamında, süsleme ile ilgili birimlerde, bijuteri sektöründe de kullanıldığını göreceksiniz. Belki başka kullanım alanlarını da mamüllerinizde kullanarak siz bize göstereceksiniz. Teknolojinin vazgeçilmez unsuru olan internet sayesinde ülke sınırlarını aşıp, Avrupa ülkeleri, Amerika, Japonya, Çin ve Türki Cumhuriyetlerindeki meslektaşlarımızla tanışıp, onlarla aynı şeyleri paylaşmak, tecrübe, bilgi ve kültür zenginliklerinden istifade etmeyi arzu ediyoruz.

Kullandığımız teknoloji ve ekipmanlarla siparişlerinizi bir kaç gün gibi kısa bir zamanda değerlendirerek, size önemli bir fırsat sunuyoruz.

Ramona Aksesuar, kendi alanında ülkemizdeki aksesuar kullanımının büyük çoğunluğunu karşılamaktadır. Yapıcı teklif ve tenkitlerinizle bir çok önemli projeye birlikte imza atacağımızı ümit ve temenni ediyoruz.

 

1.500+ Ürün Çeşidi